Praha Modřany
vyberte si oblast rozvozu

Obchodní podmínky

PIZZA NA ZAVOLANOU nabízí výrobu, prodej a rozvoz svých produktů v Praze 4, 5 a okolí.

PIZZA NA ZAVOLANOU vyrábí a dodává pizzu vynikající kvality. K dosažení nejlepší kvality používá nejčerstvější suroviny. Pokud i přesto nastane případ, že nejste z nějakého důvodu spokojeni, poskytujeme výměnu produktu, popřípadě vrácení peněz. Všechny reklamace vyřídí na pobočce.

PIZZA NA ZAVOLANOU si je vědoma potřeby udržení zdravého životního prostředí, proto věnujeme velkou část své energie při výrobě produktů ochraně prostředí okolo nás.

PIZZA NA ZAVOLANOU důsledně dodržuje technologii výroby, vyhledává dodavatele, kteří dodržují stejně šetrné principy. Veškerý odpad je ekologicky tříděn, včetně bio odpadu.

PIZZA NA ZAVOLANOU pořádá časově omezené akce, soutěže, speciální nabídky.
Tyto jednorázové časově omezené akce jsou platné v daném termínu a platí pro ně zvláštní podmínky, které jsou uváděny s konkrétní akcí. PIZZA NA ZAVOLANOU si vyhrazuje právo takovou akci kdykoliv ukončit, zrušit.

PIZZA NA ZAVOLANOU chce zajistit tu nejlepší pizzu pro zákazníka, který si ji zakoupí buď přímo v provozovně, nebo mu bude dopravena na místo určení dle přání zákazníka.

PIZZA NA ZAVOLANOU chce garantovat dopravu horké pizzy včas. Bohužel může nastat situace, nebo jiné okolnosti, které nejdou ovlivnit /počasí, dopravní situace/, které zabrání včasnému dodání pizzy. V tomto případě zákazník bude okamžitě informován a vzniklá situace s ním bude řešena.